Masáže

Klasická rekondiční masáž

-Využívá se především k ošetření namožených svalů, při bolesti zad, ale také k odbourání stresu. Během masáže jsou používány různé druhy tření a hnětení, díky čemuž klient zažívá dokonalý relaxační zážitek.

Breussova masáž

-je velmi energická masáž zad, která významně pomáhá při regeneraci meziobratlových plotének obvláště při bolestech v oblasti kříže a beder. Kromě uvolnění páteře a odstranění bolesti zad dochází k odbourání psychických blokád.

Havajská masáž Lomi Lomi

-je velice specifická, a to zejména díky magické souhře rytmických pohybů masérových rukou, aromatických olejů a relaxační hudby. Masér během masáže využívá především svých předloktí, což mu umožňuje odstranit mnoho fyzických, psychických i energetických blokád.

Indická masáž hlavy

-je ajurvédská technika, která se zaměřuje především na odstranění napětí, stresu a bolesti hlavy, ale také jsou během masáže ošetřeny svaly v oblasti šíje, ramen a horních končetin. Výrazně zlepšuje stav pokožky hlavy a kvalitu vlasů.

Baňkování

-patří mezi klasickou metodu čínské medicíny.Pomocí baněk se skvěle uvolní ztuhlé svaly, odstraní se bolest zad i bolest kloubů.Účinek baňkování se zvyšuje přikládáním baněk na oblasti akupunkturních bodů. Baňky a baňková masáž působí fyzikálně a reflexně. Zároveň je také výrazně ovlivňován metabolismus organismu, neboť v okolí přiložené baňky dochází k rychlejší látkové výměně.

Masáž lávovými kameny

-má mnoho pozitivních účinků na celý lidský organismus. Díky teplu, které kameny dokáží akumulovat, dochází k dokonalému prohřátí a následnému uvolnění svalů, posílení imunitního i lymfatického systému a zrychlení metabolismu. Zlepšuje koncentraci a kvalitu Vašeho spánku.

Manuální lymfodrenáž

-je speciální hmatová technika, zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží- tzv. povrchový mízní systém (v končetinách transportuje 80% lymfy). Posiluje vstřebávací a transportní funkci mízního systému podporou lymfomotoriky, kontrakčních schopností lymfatických cév a vnitřních pulzních mechanismů lymfatického systému.

Medová masáž

-je díky silným účinkům medu a správně provedeným masérským hmatům velmi detoxikační metoda, během níž dochází k odstranění škodlivých látek z hloubky tělesných tkání. Po kvalitně provedené medové masáži je pokožka jemná, svaly uvolněné a mysl po náročném dni opět čistá.

Relaxační masáž s parafínovým zábalem 

Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo - prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry.

Relaxační masáž s rašelinovým zábalem

Zábal z rašeliny je výborný k léčbě bolestí zad a kloubů. Zlepšuje tonus kůže a podkoží, jeho působením dochází k hlubokému prohřátí a relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně, což značně zvyšuje efekt masáže. 

Relaxační masáž a bahenní zábal z mrtvého moře

Jde o 100% pravé přírodní bahno, které obsahuje hořčík, draslík, vápník, stopové prvky a další minerály. Bahno pomáhá odstraňovat svalové a nervové napětí, zlepšuje krevní oběh a ulevuje od revmatických bolestí. Je velmi vhodné a ideální k ošetření problematické pleti, celulitidy a čištění pokožky celého těla. 

Procedura na formování postavy

-zahrnuje nanesení tělového mléka na problémové partie, peeling a ozonovou emulzy na podporu spalování tuku, speciální masáž na vyhlazení celulitidy, zábal na štěpení tuků.